ANLAMLA YAŞAMAK

Adres kopyalandı !!!
PAYLAŞ:        

YORUMLAR

 • Bugünkü programınızı az önce dinledim. 6 yıldır panik atakla uğraşan biri olarak yazıyorum. Uzun süre Psikoterapi de almış biri olarak yazıyorum. Fakat asla derdime derman bulamadım malesef. Tek çareyi Barış Muslu nün neuroformat yönteminde buldum. Klasik tıp muhabbetleri içimi bayiyor artık. klasik yöntemleri bir tarafa bırakıp ezberlerinizi bozun da insanlara faydalı olun. 30 mg paxera ilacımı 20 mg a düşürdüm. Bunu neuroformat yöntemi ile travmama çalışarak kendim yaptım. Ve çok daha iyi hissediyorum yakında da tamamen ilacı bırakacağım inşallah.Ve arkama bakıp boşuna doktugum paraları düşündüm.yazik olmuş. Lütfen yalvarıyorum insanlara faydalı olun. Neuroformat diye bir yöntem var bu yönteme şans verin bir çok insan depresyondan bipolardan kaygı bozukluğundan kurtuluyor.

  20.05.2021 tarihli programınız hakikaten şaşırtıcı olmuş. Keşke konu hakkında daha araştırıcı, gözlemleyici olup program yapsaydınız.

  Sanki üniversiteden iki hocanın kendi arasında alanlarıyla ilgili konuşması gibi oluyor bu program çoğu zaman. Elbette sürekli dinleyemiyorum, genel bir değerlendirme yapmam için belki yetersiz bir dinlemem var ama, birkaç program hariç bana öyle geldi. Daha çok, Psikoloji bilimine İslami bir perspektifle bakarak günümüz insanına müşahhas tavsiyelerde bulunacağınız programlar beklerim şahsen.

  Bu değerli programı bize kazandıran başta Doç. Dr. Hasan Karatepe ile Uzman psikolog Feyzullah Gürdaş Hocalarımız olmak üzere tüm katkı sağlayanlara teşekkür ederiz. Ergenlerle ilgili de özel bir program eğitimci ve ebeveynler için faydalı olacaktır inşallah, onu da bekliyoruz:)

  çok değerli bir arşiv. kıymetli bir hazine bulmuşçasına mutlu oldum. sayenizde istifade ediyoruz. hocalarımıza , yayında ve yapımda emeği geçen herkese çok teşekkürler.

  Her bir program gerçekten çok değerli. Sanki terapi seansları gibi. Faydalanmayı çok tavsiye ederim. Emeği geçen Feyzullah ve Hasan Karatepe hocalarımızdan Allah razı olsun.

  Faydalı programlar.. 15 Nisan Mustafa Merter ile olan programın kaydını bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

  01 Nisan tarihli programı ekleyebilir misiniz?
  Teşekkürler,
  İyi çalışmalar

  • İlgili arkadaşımız rahatsızlanmıştı efendim. Bu hafta içi hepsi yüklenmiş olacak.

  Ruhlara yaptığınız bu denli Kıymetli dokunuşların dünya ve ahiret Saadeti olarak karşılık bulmasını Rabbimden niyaz ederim .

  Çok değerli ve çok faydalı bir program. Keşke herkes bu programı dinlese. Programı yapanlardan Allah razı olsun.

Yorum Ekle