TASAVVUF VE İNSAN PSİKOLOJİSİ


YAYIN GÜN/SAAT:
Salı 16:05-16:50
PAYLAŞ:        

YORUMLAR

  • Suleyman hocamızın vatsap numarasına nasıl ulaşa biliriz?

    • Kıymetli dinleyicimiz mesajınızı 0537 734 48 48 nolu telefonumuza masaj yolu ile iletirseniz, bizde hocamıza iletelim efendim...

    İlim sahipleri için yapılan şu yorum , ilmini dünya için yapanlar sesi güzel çıksın çok bilgili adam desinler diye ilim yapanlar hakkında söylenilen yorum çok komikti , '' önce cehenneme onlar gidiyor'' ne demek , herkes zaman zaman maalesef ki kibre ve egosuna yenilebilir yüce rabbim affetmeye çeşitli bahaneler sunarken sizin ilim adamını hemen cehenneme göndermeniz bana çok komik ve bağnaz bir cümle gibi geldi , üzüldüm ve programı dinlerken kapadım ..

    Süleyman hocanın araya girmesi ile ilgili yapılan yorumları dinleyicilere yakıştıramadım. Birisi demiş ana karakter Ali Rıza hocaya az laf düşüyor. Adı ve içeriği tasavvuf olan bir programda nasıl "ana karakter" söz konusu olabilir. Veya kıymetli Ali Rıza hocam neden daha baskın olmalı, psikolojiye daha hakim diye mi? Programın akışı da, içeriği de, gidişatı da son derece güzel ve doğal. Emeği geçen herkesten ve kıymetli hocalarımdan da Allah razı olsun.