GÖNÜL SADASI

PROGRAMCILAR:

YAYIN GÜN/SAAT:
Pazartesi 19:00-19:40
PAYLAŞ:        

YORUMLAR

 • Ne guzel bir sohbet Allah hocalarimiza saglik afiyet versin Erkam radyonun da imkanlarini genisletsin bu guzel muhabbetler ihtiyac sahiplerine nasip olsun efendim

  Defalarca dinliyorum. Teslimiyet konusu mukemmeldi

  Mekanın , mesafelerin bir önemi olmadığını gönül sazına dokunmanın ancak gönülden çıkan ile olduğunu bir kez daha tecrübe ettim. İstanbul Üniversitesinde okurken ,haftanın en az üç günü yalnız başıma Süleymaniye Camiisine gidip orayı seyre dalmam, beni çekmesi...Bunu neden yaptığımı anlayamama ama bana huzur verişi. Sohbetlerinizde hepsinin cevabını buluyorum Allah razı olsun.

  Allah razı olsun. Çok faydalı programlar oluyor. Dileğim bu programların takibinin yaygınlaşması ile birlikte TV deki o menfur yayınlardan öncelikle Mulumanlar kurtulmuş olmaktır inşallah. Selamlarımla

  Selamlar, programları dinleyemiyorum, açılmıyor. Nedendir acaba yardımcı olur musunuz?

  • Bende açamıyordum. Başlat tuşuna değil de indirme görseline tiklayinca açıldı

  • İndirme işaretinin üzerine basınca dinleyebiliyorsunuz

  • Sohbetleri indirip dinleyebilirsiniz

  • Download butonu ve player ile dinlenebilir.

  Sohbetler açılmıyor :(

  • Indir butonuna basarsaniz dinleniyor ilk önce bende dinleyemedim

  Öncelikle bu güzel program için teşekkür ederim.
  Lütfen yayımlanan bölümleri daha erken buraya yükleyebilir misiniz?

  Ben de bu programın müdavimi ve büyük bir hayranıyım. Her bir sohbeti defalarca dinliyorum. Ya sonra erişemezsem endişesiyle kaydetmenin yollarını arıyorum. Ancak eklemek istediğim bir şey var: Programlarda Saadettin Hocamızın yetişme tarzı ve aile ortamının, yaşadığı zamanla ve sohbetlerine yetiştiği son Osmanlı aydınları ile ilgisi çok vurgulanıyor. Ben bu görüşe katılmıyorum. Zira o devirde dahi böyle huzurlu, uyumlu, hem dindar hem entellektüel, aynı zamanda tasavvufun en hakiki özüyle yaşandığı çok çok az sayıda ailenin olduğu görüşündeyim.
  Özellikle hanımların açısıdan baktığımda, o devirde bir hanımın herhangi bir entellektüel muhitte bulunup kendini yetiştirmesi ihtimali de yok denecek kadar azdı. Oysa bugün kadın erkek binlerce kişi hocamızın sohbetlerinden istifade edebiliyoruz.
  Demem o ki; evet, post modern bir dünyada yaşamak zor, kapitalizm acımasız, varlığımızı hissetmemiz gitgide güçleşiyor ve kalbimiz aç. Ancak beslenecek kaynaklar da eskisinden çok daha fazla. Arayan, daha kolay erişebiliyor. Ve dahi, bugün de böyle bereketli manevi ortamların oluşması ve böyle bireylerin yetişmesi ihtimali var. Artık geri gelmeyecek olan “eski güzel günlere” takılmayalım. Muhabbetle.

  Sohbetleri dinlememizde emeği geçenlerden Allah razı olsun. Allah'a şükürler olsun. Tesir halketsin. Sadettin Hocamızın Akra FM'de Sükunetin Sesi sohbetlerini de tavsiye ederim. Erkam Radyoya teşekkürler. Hürmetler.

  İyi ki varsınız...sonsuz teşekkürler..her programınız bu kadar mı güzel olur..saygılar

  Programla geç tanıştım ama kısa sürede hepsini dinledim. İkinci kez başlayacağım yeniden. Çok çok istifade ettim, çok güzel ufuklar açtı dünyamda. Hocalarıma ve radyo çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

  Sayın durmuş aydoğmuş hocamin sayesinde gönül sefası programını tanımış bulunmaktayım. Afganistandan dinliyorum. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Çok faydalı sohbet olmuş....

  Bu programda emeğe geçen herkese teşekkür ederim. Son bir senede hayatıma o kadar çok şey kattı ki, tarifsiz...

  Hoş,latif,lezzetli bu sohbetlere doyamıyorum. Sanki başka bir alemdeyim. Ruhuma yumuşacık dokunuyor. Kendimizi bulma ve bilme yolculuğumuzda rehberimiz oldunuz. Rabbimden Emeği geçen herkese hayırlı uzun ömürler dilerim. Sağ olun var olun.

  Bu sohbetlerden çok istifade ediyoruz. Program inşaallah devam eder. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.

  Değerli hocalarımiz iyiki var ve böyle bir programla bizlere hizmet ediyorlar.
  Allah onlardan razı olsun .
  Erkam radyoyada emeklerinden dolayi tesekkur ederim.
  Okadar samimi ve ufuk açıciki sohbetleri.
  Defalarca dinleyip her dinlediğimde derin bir nefes alıyorum. İyiki dünyada böyle degerlı insanlar var diyorum.

  Programin tekrar baslamasina çok sevindim. Zaten arsivi de defalarca dinlemistim ve dinliyorum. Lütfen kzldirmayin. Çok degerli hocalarima ve emegi gecen herkese saygi ve sevgiler. Belcika 'dan selamlar.

  • Yeniden başlamasına çok sevindim uzun soluklu olur inşallah çok istifade ediyoruz. Teşekkürler Erkam Radyo. Teşekkürler Saadettin ve Kemal hocam.

  Hergun dinliyorum bikmadan,allah razi olsun o kadar iyi geliyorki .Cok kiymetli hocalarima saygilarimi sunuyorum.Daha fazla program yapsalar ne guzel olur.

  Almanya’dan severek ve istifade etmeye çalışarak takip ediyoruz. Allah razı olsun kıymetli hocalarımızdan ve emeği geçenlerden.

  Almanyadan selamlar. Sadettin Ökten Hocamizla böylesine güzel bir program yaptiginiz icin siz degerli ekibe ve Kemal Sayar bey efendiye cok tesekkür ederim. Sadettin Ökten Hocamiz görüsümce cok kiymetli bir kisilik, cok degerli bir insan. Iyiki onunla ,tanismisim‘.

  ‘Gönül sadası’ programının dün yayınlanan bölümünün tekrarını nasıl dinleyebiliriz
  İyi yayınlar

  • Yeni bölüm arşivimize eklenmiştir. İlginizden dolayı çok teşekkür ederiz.

  Muhabbetle dinliyoruz, hasretle devamını bekliyoruz...

  Merhabalar efendim, Kemal Sayar Hocamız 1 Mart da başlayacak demişti sanki ne zaman geri geliyor çok özledik, muabbet ve selamla...

  Kıymetli dinleyicimiz ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yeni programlar yakın zamanda başlayacaktır.Kıymetli dinleyicimiz öncelikle ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz. Gönül Sadası programının radyomuzda yayımlanan tüm programları tekrar programdır. Radyomuzda yayımlanan tüm programlar burada mevcuttur. İlginiz için tekrar teşekkkür eder, hayırlı günler dileriz.

  02 02 2016 TARİHLİ İLK PROGRAMIN SOK KISIM KAYDI KESİLMİŞ VAZİYETTE BÜTÜN HALİ MEVCUT İSE ONU YÜKLEMENİZİ RİCA EDECEĞİM
  SAYGILAR

  Erkam radyo ailesinden ve kıymetli hocalarımdan Allah razı olsun. Ziyadesiyle istifade ettik; vaktimiz bereketlendi sayenizde. Acaba hocalarımız yeni bölümler için tekrardan teşrif edecekler mi ? Bilgilendirme yapabilirseniz çok seviniriz. Teşekkürler...

  • Kıymetli dinleyicimiz ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yeni programlar yakın zamanda başlayacaktır.

  Erkam radyo ailesi,

  Arşivi güncelleyebilir misiniz? Aylardır yeni bölüm eklenmiyor.

  • Gonul Sadasi programinizin ilk bolumunden son bolumune kadar tum listesini lutfen en kisa zamanda guncelleyebilir misiniz ? ve lutfen ayrica Youtube'de de tum listeyi yayinlayabilir misiniz ?

  Çok mubarek bir program , istifade edeni çok olsun ben çok istifade ettim. Görünür, bilinir olması ümidiyle selam ve dua ile.

  Hocam program tekrar başlayacak mı acaba? Bu hayata anlam katıyorsunuz, mahrum kalmak istemeyiz...

  Seküler yaşamın bir noktasında yanlışlıkla karşılaştığım radyo frekansı ile duydum ilk sohbetlerini. Dinledikçe garip ama bir o kadar huzur kapladı içimi. O kadar naif, o kadar özlenen, o kadar içten ve bilgi dolu konuşmalardi ki kopamadim. Tekrar tekrar dinleyip notlar alıyorum. Keşke program her gün yapılsa. Allah hocalarımızin ömrüne bereket versin, bu programi hazırlayanlara da öyle. Mümkünse dileğimiz şu olur, biraz daha fazla program yapilabilse de çok daha fazla benliğimizi keşfetsek. Selamlar.

  Bolca istifade ettiğim hatta notlar alarak dinlediğim bir program. Allah, hocalara sağlık sıhhat versin, biz de her zaman dinleyebilelim :)

  Günler gelip geçmekteler, kuşlar gibi uçmaktalar. Aziz Mahmud Hüdayi hazretleri

  Ey Erkam radyo ahalisi,

  Bu arşivler neden güncel değil, neden son programlara erişemiyoruz??? Neden önceki programların hepsi yok??

  Pislik içindeki türk medyası ve yayın organları içinde en dinlenilebilir kaliteli iki üstad. Mahrum bırakmayın.. bütün geçmiş programlara erişebilmemiz gerekmektedir

  Teşekkürler

  • Kıymetli dinleyicimiz öncelikle ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz. Gönül Sadası programının radyomuzda yayımlanan tüm programları tekrar programdır. Radyomuzda yayımlanan tüm programlar burada mevcuttur. İlginiz için tekrar teşekkkür eder, hayırlı günler dileriz.

  İnsanın kalbini inceltiyor hocalarımın sohbetleri

  Bu yüzyılda böyle kaliteli bir program.. Düşünen tasarlayan, emeği geçen herkesi tebrik ederim

  Muhteşem iki hocam, Rabbim razı olsun sizlerden, bambaşka alemlere gidiyorum dinlerken sizleri... Lütfen güncellensin arşiv

  Böyle bir arşiv bulduğumdan dolayı çok mutluyum. Allah razı olsun. Ruhumuz doyuyor adeta ilaç gibi. Elhamdulillah.

  Allah razi olsun sizden saygı değer kıymetli hocalarim.. Kökü mazide olan ati ruh ve fikir önderlerisiniz.. Var olun..

  Programlarinizi çok begeniyoruz arşivide dinliyoruz yeni bolumleri bekliyoruz selamlar.

  Bu güzel program için emeği geçen herkese teşekkür ederim. hala güncel midir emin olamıyorum çünkü canlı yayın akışını takip edemiyorum programın saati yazıyor ama fırsatım olmadığı için açamıyorum. İstirham etsem program devam ediyorsa arşivi güncel tutabilseniz . Yeni kayıtları yükleseniz çok mutlu oluruz. Feyz alıyoruz iki muhterem büyüğümüzden. Umarım dikkate alınır. Hayırlı başarılar diliyorum.

  Çok güzel bir program olmuş..Defalarca dinledim.İnsallah devamı gelir.Gönlünüze sağlık.

  Arşivde yeni programlar neden yok. Eskilerde tam değil zaten çoğu açılmıyorda. İstifade edilecek güzel bir program . Lütfen arşivi güncelleyen. Eski açılmayan kaldırılan bölümleri de yeni bölümleri de ekleyin

  Arşivi bitirdim feyz aldım Allah razı olsun yeni programları can kulağıyla bekliyorum inşş

  Arşivden en eskiden yeniye doğru her sabah sırayla dinliyorum, gönlümüze şifa oluyor çok teşekkürler saygılar...

  Allah razı olsun çok fayğdalanıyoruz

  Programların tüm bölümünü bazılarını 2 yada 3 sefer dinledim çok faydalı gönlüme dokunan bir program hocalarımıza saygı ve hurmetlerimi sunuyorum .yeni bölümler devam ediyor mu acaba ben arşivden takip edebiliyorum

  Selamun Aleyküm. Kubbede hoş bir sada

  GÖNÜL SEDASI PROGRAMININ ARŞİVİNİ GÜNCEL TUTMUYORSUNUZ 6. AY HALA YÜKLENMEMİŞ

  Her bölüm bir psiko-terapi gibi. Ruha şifa muhabbetler... hem hocalarımızdan hem emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

  Dünkü program yenimiydi. Yoksa hangi tarihliydi

  Şükür tekrar kavuşturdunuz :)bizim için manevi oksijen!!!!

  güzel program

  2016'dan sonraki bölümleri sitenizden dinliyorduk onları kaldırmışsınız . tekrar yükleyecek misiniz acaba?

  Neden arşivin çok büyük bölümünü kaldırdınız bşr danışssaydınız sırayla geçmişten bugüne dinliyordum!!!!!

Yorum Ekle