İNSAN TAMİR ATÖLYESİ

Adres kopyalandı !!!
PAYLAŞ:        

YORUMLAR

 • Erkam radyo programları ruhumuza ve kalbimize işliyor. Günlük hayatın telaşesi içinde uzun çalışma saatlerinden dolayı istifade edemediğimiz programlara arşivden erişebilmemiz çok büyük bir nimet. Cenabı Hak Teala Hazretleri emeği geçen herkesden ebeden razı olsun.

  12 marttan sonraki programlari yukleyebilir misiniz lutfen tesekkurler

  Selamınaleykum, 29.01.2021 Mümin kalabilmek bölümünde Mehmet Ali Hocamız Peygamber efendimizin ve Cebrail as. ile aralarındaki konuşmada cennete ait 4 sıfatı tekrar almaya geleceğinden bahsetmiş. Sohbet esnasında 3 sıfat söylenmiş ancak araya laf girince 4. sıfat söylenmedi. Burda bahsedilen 4. sıfat nedir?

  • 1 - kanaat 2-bereket 3-haya 4- asayis

  07 Şubat 2020 kayitidini tekrar yuklermisiniz seste hışırtı var

  • Kıymetli dinleyicimiz ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz. Bahsetmiş olduğunuz program telefon bağlantısı olduğu için maalesef ses kalitemizde bir bozukluk var. Bu durum için çok özür diler hayırlı günler dileriz.

  programlarınızdan çok istifade ediyorum. 25 şubat programını yarısını dinleyebildim. Diğer yarısını dinlemek için sitenize baktım ama yüklenmemiş. Yükleyebilirseniz, çok memnun olurum..

  • Efendim öncelikle ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz. Bahsetmiş olduğunuz program arşiv sayfamızdadır. Fakat tarihi 26 Şubattır. Hayırlı günler dileriz.

  15 ocak 2021 yayını tekrar arşivler misiniz?

  • Programımızın arşivi güncel olarak sitemizde yüklüdür efendim. İlginizden dolayı çok teşekkür ederiz.

  Lütfen program arşivini güncelleyiniz

  • Esselamun aleyküm dünkü sohbet çok güzel idi Allah CC razı olsun sizleri gönül kulağıyla dinlemek ne güzel Rabbim dinlediğimiz güzel şeyler ile amel etmemizi nasip etsin eksik olmaya

  • Programımızın arşivi güncel olarak sitemizde yüklüdür efendim. İlginizden dolayı çok teşekkür ederiz.

  Program arşivinizi güncellermisiniz

  yeni programları arşive eklemenizi, sabırsızlıkla bekliyoruz.Bir defa dinlemek yetmiyor.Teşekkür eder hürmetlerimi sunarım.

  Mehmet Ali Bulut, bakış açısı çok farklı. Allah razı olsun

  Merhabalar insan tamir atölyesi evlilik ve aile programları aynı yüklenmiş bilginize

  İnsan tamir atölyesi arşivini günceller misiniz. En son Mart ayı görünüyor. Teşekkürler

  Yeni programları dam arşive ekler misiniz emeğiniz için teşekkür ederim

Yorum Ekle