KENDİ GÖK KUBBEMİZ

Adres kopyalandı !!!
PAYLAŞ:        

YORUMLAR

 • İbrahim’e seneler önce sende potansiyel var çocuk yolun aydın olacak demiştim. Birileri fark etti o kendisini fark ettirdi, yolu daha da açık ve aydınlık olacak.

  Allah yardımcınız olsun çok nadide bir program.

  Adını evladımızla beraber anıp sahiplendiğimiz İbrahim Selman'ı, her türlü maddi-manevi musibetten Allah'a sığındırırım.
  Bu başarıların karşılığını, kibirsiz bir büyüklük ile bulmasını dilerim.
  Darısı bu ümmetin diğer/diğergam gençlerinin başına.
  Vesselâm.

  Aziz Mahmud Hüdayi pirimiz çok iyi anlatılmış. Allah razı olsun

  Muzaffer Ozak şeyhin programı harikaydı. maşallah diyelim

  Her pazar 19.00 ı heyecanla bekliyoruz, acaba bu hafta hangi kıymetli şahsiyet konuk olacak diye. Allah gücünüzü artırsın.

  Güzel kalteli bir iş çıkıyor tebrik ederim. Allah daim etsin

  Sadra şifa programlardan biri olmuş. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

  İlk programınızdan itibaren sizi dinliyorum. Bu değerli insanları sizin gibi hoş bir beyefendiden dinlemek daha da anlam katıyor. Sesinize ve yüreğinize sağlık.

  Son yüzyılın münevver ve san'atkârlarını bu denli iyi tanıyan birine rastlamak çok şaşırtıcı. Sunucu beyefendinin bu çağın münevver ve san'atkârlarından biri olduğunu düşünüyorum. Ayrıca ses tonunun çok farklı renkleri var ve bunu hissettiriyor. Radyo Tiyatrosu yapsa çok güzel olur. Londra'dan selamlar..

  Fatma Kardeşime katılıyorum

  Kendi Gok Kubbemiz programinizi vok begendim emeginize yureginize sesinize saglik boyle piril piril genclerin oldugunu bilmek gurur verici tebrik ederim .

Yorum Ekle