TARİHİN DERİNLİĞİNE YOLCULUK

Adres kopyalandı !!!
PROGRAMCILAR:

YAYIN GÜN/SAAT:
Çarşamba 17:05-17:45
Perşembe 02:00-02:40 (T)
PAYLAŞ:        

YORUMLAR

  • Gerçeklerin anlatılması tarihi bilgi kirliliğinde çok önemli . Allah muvaffak etsin .

    hocam bir whatsup hesabı açsanız bir telefona ardından çoğu uygun programın son 10 dakikasında en mühim gördüğünüz 10 soruyu cevaplasanız soru cevap imkanımız olsa youtubedan canlı yayın mesajlaşma da yapsanız büyüklerden izin çıkarsa nasıl olur. İnsan görerek izlemekten daha etkileniyor daha çok izlemek istiyor. bunun bilimsel temelleri de vardır ben bilmiyorum.
    Bir de bir beyin fırtınası fikir jimnastiği programı yapsak youtubedan yada whatsuptan ilgilenenler belli uzunlukta (twitter gibi) mesaj atsa görüşlerini paylaşsa youtubedaki gibi. Siz bir konu bir sorun belirleseniz basitten uzmanlık gerektiren alanlara kadar fark etmez katılanlar çözüm görüş öneri yazsa siz okuyup paylaşsanız batı tabiriylr özellikle gençlerle ilgili interaktif programlar yapsanız nasıl olur saygılar selamlar mesajımı ciddiye alırsanız müteşekkir olurum.

    Merhabalar ilk defa bugün dinledim programı. Müdavimi olmaya niyet ettim :) Saygılar sevgiler

    Selamun aleyküm. Programınızı geçen hafta keşfettim. Arşivdeki tüm programlarınızı dinlemeye devam ediyorum. Yeterince tarih okuması yapma imkanım olmadığı halde tarihle ilgili merak ettiğim Pek çok konuyu kıymetli bir hocamızdan dinleme imkanını teşekkür ederim. Ebubekir hocamızdan ve emeği geçen herkesten rabbim razı olsun. İnşallah gençlerimiz de bu kadar değerli bir programdan istifade ederler.

Yorum Ekle